Regulamin promocji

Regulamin promocji „BLACK FRIDAY” i „ BLACK WEEKEND”

 

Regulamin niniejszy precyzuje warunki promocji „BLACK FRIDAY” i „ BLACK WEEKEND” („Promocja”) realizowanej przez sklep internetowy Joha Studio, dostępny pod adresem: https://johastudio.pl/

 

  1. Kto jest Organizatorem Promocji?

Organizatorem Promocji A-DESIGN z siedzibą w Gdańsku przy ul. Leszczynowej 27/2, 80-175 , NIP: 5832790268 (dalej również jako „Organizator”)

 

  1. Jakie są zasady Promocji?

 

W okresie trwania Promocji Organizator umożliwia klientom Sklepu internetowego Joha Studio zakupienie towarów. Rabat nie łączy się z  innymi rabatami. Maksymalny rabat jaki można uzyskać w ramach Promocji wynosi 10% (słownie: dziesięć procent). Aby rabat się naliczył należy wpisać w koszyku kod rabatowy podany na banerze sklepu.

 

  1. Jaki jest okres trwania Promocji?

 

Promocja obowiązuje od 24.11 do 26.11.2023 do godz. 24:00 lub do wyczerpania się produktów.

 

  1. Czy mogę zwrócić lub wymienić produkty zakupione w Promocji?

 

Tak, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki produkty mogą zostać zwrócone, pod warunkiem że nie noszą one śladów używania i zostały starannie zabezpieczone do wysyłki. Szczegółowe informacje na temat zwrotu i reklamacji towarów znajdują się w dziale Pomoc: Zwroty i Reklamacje.  

 

  1. Jak zgłosić reklamację odnośnie zasad Promocji?

 

Reklamacje związane z uczestnictwem w niniejszej Promocji powinny być zgłaszane w ciągu 14 dni (słownie: czternastu dni) od dnia zakończenia Promocji na adres e-mailowy Organizatora: sklep@johastudio.pl. Organizator ustosunkuje się do przedstawionych zarzutów w terminie do 14 dni (słownie: czternastu dni) od chwili jej otrzymania i poinformuje o tym klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

  1. Co jeszcze należy wiedzieć o zasadach Promocji?

 

Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Organizatora. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna do wglądu na stronie Sklepu internetowego oraz w siedzibie Organizatora. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl